isimtescil.net Contact Information

isimtescil.net Contact Information

isimtecil.net Türkiye'den alan adı ve hosting sağlayıcısı olarak, büyük ve küçük kuruluşlara liderlik ediyor. İsimtecil.net müşterilerine seçkin ve profesyonel bir hizmet sunmak için, müşterilerine çeşitli iletişim kanalları sunuyor.

İsimtecil.net tarafından sunulan tüm hizmetler online olarak temin edilmektedir. Müşteriler, domain ve sunucu hizmetleri için web üzerinden sipariş verebilir. Detaylı bilgiler için web sitesindeki kaynaklara başvurabilirler.

Müşteriler, isimtecil.net'e e-posta, web sitesindeki iletişim formu ya da telefon üzerinden direkt olarak iletişim kurabilirler. Kullanım sözleşmesine uygun olarak sunulan hizmetlerle ilgili sorularınız varsa, web sitesi üzerinde sunulan çoğu bilgi ve rehberi okuyabilir veya canlı destek hattına başvurabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından, forumlardan ya da iletişim formu aracılığıyla isimtecil.net ile iletişim kurmak da mümkündür.

İletişim formu aracılığıyla isimtecil.net Çağrı Merkezi’ne ulaşmak için, web sayfasının alt kısmındaki “Şikayetinizi Bildirin” bağlantısını tıklayın. Alternatif olarak, İsimtecil.net’in destek ekibi 7 gün 24 saat ulaşılabilir. Müşteri hizmetleri merkezi üzerinden müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için online destek hattı, destek temsilcileri ve e-posta aracılığıyla iletişime geçilebilir.

İsimtecil.net, müşterilere web sayfasındaki iletişim adreslerini kullanarak tüm taleplerini kısa sürede cevaplandıracağını ve deneyimli ve profesyonel destek ekibini konu hakkında profesyonel tavsiye sağlamaya çalışacağını belirtiyor. Müşteriler olarak kesinlikle güvenebilir, isimtecil.net birinci sınıf hizmeti, sunar ve iyi hizmete odaklanmak için maksimum gayretle çalışıyor.